Εκπ/κό υλικό παλαιοτέρων ετών

Σύλλογος γονέων

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ 1ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ KIΛΚΙΣ

Αγαπητοί Γονείς,

Σας πληροφορούμε ότι μετά τις εκλογές στις 17 Δεκεμβρίου 2019 και σύμφωνα με το υπ.αρ. 8/ 23-12-19 πρακτικό του Συλλόγου Γονέων Μαθητών του 1ου Δημοτικού Σχολείου Κιλκίς έχει γίνει η εξής κατανομή των μελών του:

Τηλέφωνο                     e-mail

ΠΡΟΕΔΡΟΣ:                   Ξενιτιάδου Μαρία                    6980525959                 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ :          Γαβρά Ζωή                             6972660304                 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ :              Τοπαλίδης Νίκος                     6946957727                 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

ΤΑΜΙΑΣ :                         Ουντζούδη Ελένη                    6932728276                 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

ΜΕΛΗ :                           Ασλανίδης Νίκος                     6946332913                 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Καραηλία Μαρία                     6972710678                 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Ματθαίλη Μαρία                     6944504704                 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Οι τακτικές συναντήσεις του Δ.Σ. που είναι ανοικτές για τα μέλη του Συλλόγου, γίνονται την πρώτη Τετάρτη κάθε μήνα στις 18:00 στην αίθουσα Διδασκόντων του Σχολείου.

ΕΟΡΤΟΛΟΓΙΟ

Πηγή: Λογισμικό "Σήμερα" Module by: Joomlabyte